Gadżety reklamowe dla dorosłych

akcesoria wystawiennicze https://www.kartkiswiateczne.com.pl/strony/oferta

Niektóre firmy odbiegają od standardowych upominków reklamowych. Długopisy reklamowe są bowiem dość częstym prezentem. Część przedsiębiorstw stara się nieco bardziej wyróżnić na tle konkurencji. Z tego powodu wybiera bardziej oryginalne, a zarazem luksusowe prezenty.

Niekiedy dobrym pomysłem na obdarowanie klienta jest wręczenie wysokoprocentowego trunku. Wówczas na butelce może znaleźć się logo i nazwa firmy. Alkohole są stosunkowo rzadkim gadżetem reklamowym, jednak taki upominek stosowany jest w niektórych przedsiębiorstwach. Przykładem mogą być np.

poszczególne salony samochodowe. Najczęściej wybieranymi trunkami są szampany i wina. Warto zdecydować się na alkohole lepszej jakości. Tego rodzaju podarunki najczęściej stosowane są w firmach, w których klient dokonuje zakupów bądź transakcji na znaczną kwotę.

Ponadto wysokoprocentowe trunki mogą stanowić idealny prezent dla najważniejszych klientów. Alkohol jako gadżet reklamowy to dość wysoki koszt, dlatego takie rozwiązanie nie jest często praktykowane.