Trzy sposoby na tanie wakacje w Turcji

www.fundacja-spoleczn.pl najtańsze bilety samolotowe

Turcja to jeden z najpopularniejszych wakacyjnych celów Polaków. O ile wciąż panuje powszechna opinia, że do tego kraju lepiej wybrać się z biurem podróży, coraz więcej osób decyduje się na samodzielną organizację podróży do Turcji. Jak w takim razie tanio dotrzeć do tego egzotycznego kraju? Pierwszy sposób to skorzystanie z usług tanich linii lotniczych.

W tym przypadku musimy liczyć się jednak z tym, że nie będzie to lot rozpoczynający się w Polsce. Do Turcji polecimy z Berlina, Mediolanu, Rzymu, Bolonii oraz Lwowa. Miasto pośrednie wybierzmy więc w zależności od regionu Polski, w którym mieszkamy – im bliżej tym podróż wyjdzie taniej.

W sumie, jeśli trafimy na dobre promocje do Turcji można polecieć już za 300 złotych w obie strony. Drugi sposób to opcja autobusowo-samolotowa. Jeśli mieszkamy na południu Polski, powinniśmy najpierw skorzystać z usług linii lotniczych, np.

do Burgas, a następnie jechać autobusem do Turcji. Trzeci sposób to podróż samochodem, która zazwyczaj jest korzystna cenowo pod warunkiem, że podróżujemy w kilka osób. Jej czas będzie jednak o wiele dłuższy.