Urok Lazurowego Wybrzeża

www.izabelakopec.pl lot bilety lotnicze do usa https://www.zlota-roza-hotel.pl/sala-weselna-jedrzejow/

Teraz udajemy się w zupełnie innym kierunku, bo na Zachód. Południe Francji to miejsce, gdzie można cieszyć się fantastycznym urlopem w doskonałych wprost warunkach.

Francuskie plaże należą do najpiękniejszych na świecie, a już prawdziwe rekordy urody bije Lazurowe Wybrzeże, które ma do zaoferowania cudowne, zadbane kurorty i wprost idealny mikroklimat. Nazwa tego turystycznego rejonu Republiki Francuskiej nie wzięła się znikąd.

Morze jest tam bowiem idealnie czyste, a w promieniach słońca jest klarownie niebieskie, wręcz lazurowe. Ten widok robi największe wrażenie z pewnego dystansu, dlatego warto skorzystać z rozlokowanych na wybrzeżu punktów obserwacyjnych.

O zaplecze turystyczne martwić się nie trzeba. Hotele i pensjonaty rywalizują o gości, więc poziom usług stoi na bardzo wysokim pułapie.

Same plaże są zadbane, nadają się idealnie zarówno do spacerowania, jak i zażywania słonecznych kąpieli pod francuskim niebem. Nie dziwota, że w międzynarodowych rankingach plasują się od wielu lat tak wysoko.